PJES TE NDRYSHME PER MOTORA

Shitet nga: Reshat 21 Shk 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Posedojm pjes per YAMAHA. XT 600 YAMAHA 660 YAMAHA 750 Super Tenere HONDA NSR 125 dhe disa lloje tjera te nryshme TEL per Kontakt VIBER +38649850875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim