Pjes per aerox dhe per peugeot 100 cc

Shitet nga: Enes 10 Sht 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjes per yamaha aerox 49 cc
kemi te gjitha pjes eshte ky aeroxi n`foto
kam komplet maskat
maqinen instalimin ,variator.lamell.rryp yamaha,radelic.menjaq e shum tjera
kam stage 6 klip cilinder 70 cc
Yasuni c20 racing
leovince TT
kemi klip cilinder te mir per peugoet 100 cc dhe gjithqka reth maqines dhe do paisje per peugeot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim