Pjes per kros Honda dhe Mondial

Shitet nga: Endrit 18 Tet 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes per kros honda esht ne gjendje trregullt po osht i qomontun.kam edhe do pjes t mondialit per me shum informata kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim