pjes originall per kros edhe ndrrohen

Shitet nga: beki 18 Pri 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   7 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten dorzat e rrymes per kros
si dhe bobina nuk e di a punon sekam provu

edhe sajlla e llamelles krejt originall edhe viber+37744203614
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim