Rimorkio per Motor dhe Dorë, ..

Shitet nga: Izet 18 Maj 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shihet Rimorkio per Motor dhe Dorë, në gjendje shumë të mirë, eshte Shum praktike per Bajtjen e gjesendeve me Motor dhe biciklete Gomat jane ka te reja dhe jan shum te lehta me llagera....

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim