Aksion pastrimkimik polir

Shitet nga: Kazazi 28 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Bejm pastrimin veturuvae gjeneral(komplet)mbrenda si dhe politur(vizllim) me garancion .Me nje provoj 12 vjeqr qmimi esht ne akcion me zbritje ju mire presim KAZAZi cleaner service
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim