Derbank per gdhendjen e metaleve te ndryshme

Shitet nga: Shpejtim 06 Tet 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prizren
Derbanka asht ne gjenje shum te mir dhe mund ta provonimund te na kontaktoni edhe permes viberit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim