Ofert EXTRA deri 01.04.16 pastrimin kimik veturave

Shitet nga: Kazazi 19 Mar 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prizren
Bejm pastrimin kimik veturave(tavanın.tapacerin,masken,plastikat,ulset,podin,etj.) prej A deri Zh dhe dezinfektim vetem per30€(oferta) pun me cilsi te larte dhe me garancion ju mire presim KAZAZi.cleaner service SI DHE POLIR-VIZLLIM 3M
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim