Rregollojm dhe shesim maqina per larjen e veturav

Shitet nga: Auto larje 03 Tet 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bejm servisimin
Dhe shitje karcher dhe wap
Gjindemi ne prizren
Lagjia dardania ish Jaglenica
Tek Semaforat
044113428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim