Skoda e ardhur nga Zvicrra ne shitje

Shitet nga: Faton 17 Gsh 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Skoda, Fabia 1.4 benzin 16 v elegance, me klim, nxehmje edhe ne ulese, e servisuar dhe ekonomike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim