''KAZAZI''PASTRIM KIMIK POLIR OFERTE SPECIALE ..

Shitet nga: KAZAZI 13 Pri 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
OFERTE SPECIALE DERI ME 15. 04 2015
PASTRIM KIMIK KOMPLET PREJ A-ZH 35 EURO
PASTRIMI I ULESEVE 15 EURO
PASTRIMI TAVANIT 10 EURO
PASTRIMI TAPACERIS 10 EURO
PASTRIMI DYSHEMES 10 EURO
POLIR VIZLLIM DHE KTHJELLJE TE NGJYRES 20 EURO
POLIR FULL ME GARANCION 39 EURO
POLIRIMI I FARAVE 10 EURO
PASTRIM KIMIK&POLIR 70 EURO
CLEANER SERVISE ''KAZAZI '' kryejme keto sherbime ':
PASTRIM KIMIK ME SHAMPO DIZINFEKTUESE DHE MJETE TE TRENDIT TE FUNDIT pastrim ne qdo detal dhe pastrimin enterierit ndamas (pastrimin e tavanit,tapaceris , uleseve dyshemes se vetures..)
POLIRIMIN E VETURES PROFESIONAL (RISSI pasi jemi n prag te daljes nga dimri bejeme polirimin dhe pastrimin e ngjyres suaj prej kriperave qe jan hedhur rruges gjat dimrit me polir special kunder korozionit ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM )
COLORIZIMIN E XHAMAVE TE VETURES(MONTIMIN E FOLIEVE)
AUTO LARJE NORMAL DHE ME KUJDES TE SHTUAR
LARJEN E TEPIHAVE NE M2(DHE LARJEN PA E LARGUAR GA VENDI ME MJETE TE SOFISTIKUARA)
LARJEN E MOBILIEVE NE SHTEPI ZYRE ETJ .
GJINDEMI NE PRIZREN PERBALL PARKINGUT TE KOMPLEKSIT BANESOR''EURO CENTER''
PER INFORMATA ME TE HOLESISHME NA KONTAKTONI NE NrVIBER (377) 044 207 555 dhe 049 557 125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim