U SHIITT Audi A4 2.0 Tdi

Shitet nga: audi 19 Mar 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Vetura
Viti i Prodhimit 2005 model 2006
Audi A4
2.0 Tdi 103kw 140ps
1vit Regjistrim
Alufellna me Goma te reja
Pasqyret me Rym dhe I palohen
Klima Tronik
Xhamat me Rym para dhe Mbrapa
6 Shpejtesi + R
Xenon Drita
Dy Qelsa I posedon orgjinale
Full extra
Vetura eshte personalish ne emrin tim vlen te ceket nuk asht hipotek apo ne bank
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim