Audi 80 1.6 Interkuller -89

Shitet nga: audi 15 Pri 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prizren
Audi 80
1.6 Turbo diesel intercoler motorri shum shum i mir po ashtu edhe karaseria eshte shum e mir nuk ka nevoj per asnje investim tash eshte i servisuar ka regjistriim deri me 10.09.2015 audi ka centrall per mbyllje , vlen te ceket se shpenzimet i ka shum te vogla , per dokumeta ju garantojm dhe per shum sene rreth kerrit mund te thirrni dhe te kontaktojm ne kete numer te tel 045 54 77 55 kush eshte i interesuar
Pres blers serioz dhe ndrrim nuk bej , ju lutem sms mos dergo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim