Bmw 328i -99

Shitet nga: Fikret 25 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
Shes Bmw 328i Benzin

Ka Abs dhe Airbag
Ka Tempomat
Ka 4 Goma te Veres 4 Goma te Dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim