CITROEN C2V -06

Shitet nga: AGIME 11 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Viti i prodhimit 29.09.2006, 1398 cm3, 50 kw, 3 dyer,
210000 km te kaluara, ngjyra e hiret metalike,
i rregjistruar deri ne muajin shtatot 2015,
gomat e dimrit dhe te veres te reja,
me klime,ne gjendje te rregullt,
shpenzon pak,Jam vozitese e pare e kesasj veture ne Kosove
cmimi 3800 euro,
i negociushem
Presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim