DAIMLER CHRYSLER - STRATUS CABRIO vp2000 ndr

Shitet nga: ismet 12 Shk 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   5 000 EUR

Komuna: Prizren
DAIMLER CHRYSLER STRATUS KABRIO 20 VP 2000 i REGJISTRIM dej korrik 2017
NE GJENDJE SHUM TE MIR , GOMA 215 50 17COLL KLIM , AIRBAG , GJAMAT DHE CERADA PASQYRE KARRIKAT TE GJITHA ME RRYM , ,,, sipas marrveshjes .
Regjistrim RKS dej me korrik 2017 .
Ndrrim i Mundeshem sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim