Fiat Punto 1.2 benzin -2001. -01

Shitet nga: Aldo 24 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Prizren
Shitet fiat punto 1.2cc benzine motorr i thjeshte 8 valvola ngjyre jeshile ,tek dere viti 2001. Kondicioner,airbag abs ...Kamjo manuale me 5 marshe.Timon city elektrik dhe mekanik ...Kasetofon pioner me usb....makina ka 151000km.....Makines i jane nderruar vaj filtra,gomina,seti i rripave te motorrit pompa ujit ,etj sherbime te vogla( ne 145000km) Bateri e re pilot e sapovendosur dokumentacion i rregullt i sapopaguar per 1 vit... Makina ka nje vit e 2 muaj e targuar dhe jam pronari i saj i vetem ne shqiperi.Sherbimet e permendura te gatshme per kontroll ne cdo servis ! Cmimi 1900 euro pak i diskutueshem.Makina ndoshte ne Tirane!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim