Jaguar X-Type -05

Shitet nga: dani 02 Pri 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shesim jaguar full eksta me nxemje ne karrika karrika lekur tempomat navigacion tmadh touchscreen me cd magazin 6× sensora parkingu dhe sensora shiu big xenon dy qelsa origjinal.. bojm ndrrim edhe me vetur me te vogel....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim