Mitsubishi Pajero -98

Shitet nga: Naser mazreku 08 Maj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet dhe nderrohet micubish pajero 2.5 dizell regjistrim deri ne fund te vitit 4x4 ne gjendje te rregullt teknike perparsi per ndrrim kan kaimijonetat sprintera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim