-Opel Kadett Benzin 1.3 -90

Shitet nga: Uzair 23 Mar 06:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Prizren
Shitet automjet familiar Opel Kadett Caravan + kuk seria Club(S) fundit 1990 1.3benzin(75ps)5+1shpejtsi(manual).
Hargjime shum te vogla,Hlladnaki,pumpa ujit,filter benzinit dhe ajri,manzhetna zgllobave,mbajtse motori,shfajqicat, ndruar para 10 dite,Alu fellna+Goma Sava eskimo s3+ms shum te mire,zingjira treja + regullaz + balansim,para 2 muaj,Akumullatori te mire.I garazhuar pronari 7vite.
Regjistrim edhe (6+)muaj.Radionion Panasonic 45x4 me cd dhe aux.
5dyer central + digital(alarmi) (2qelsa).
VIBER +37744301185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim