Renault 5 sport full -90

Shitet nga: Sehat 11 Krr 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Shes Reno 5 esht ne gjendje shum te mir teknike dhe optike vetura eshte e ruajtur shum nga vet un Pronari i makines vetura esht e modifukuar shum mir

Vetura posedon : Muzik Pioneer Alarm Gjamat Kolor Fellget shum te bukura njeashtu ka te gjitha Gomat e reja zero perpara ne mask eshte special me fibera dhe obirtajat dhe te nxemjen e ujit motorit cka tregon dhe mbrapa eshte vendosur njajt me fibera per me e vendos zvucnikat dhe e kem bo zbritje te vetures ka cen qmimi i pare 2500 euro e kemi regjistruar veturen prej sodit e regjistruar the krejt servisimi kerit bone eshte...Faliminderit per mirekuptim...
2500 euro faliminderit per mire kuptim... pREJ SODİT ESHTE REGJİSTRUAR EDHE NJE VİTE KA REGJİSRİM QMİMİ i FUNDİT ESHTE 1500 euro Falminderit per mire kuptim...KJO CMIMI vlen Me muzike 1500 Euro Faliminderit per mir kuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim