Renault Megane KA -00

Shitet nga: Dalan Shala 14 Pri 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Vetura Renault Megane Ka 1.9 dti eshte ne gjendje te rregullt shume i ruajtur ka hapje elektronike te dritareve posedon klime vetura ka regjistrim, shpenzimet i ka 5.4 l/100km ne rrug te hapur,ndersa urban 6.5l /100 km.
vetura eshte e importuar nga Gjermania. I ka te gjitha serviset e perfunduara gomat e ndrruara dhe te gjitha paisjet tjera harxhuese (gurtne,spona etj)
Jam i interesuar edhe per ndrrim eventual si Peugeot 307 golf 4 diferencen jam i gatshem per negocim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim