Uu Shitttttt VW Touran 1.9 tdi 7ulse V.P 2010

Shitet nga: TOURAN 20 Maj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
>> SHITET
>> Motorri; 1.9 tdi 6 shpejtesi+R
>> Fuqia 77KW 110 PS
>> KM Origjinale; 175000 ME liber servisit i gatshem per me kontredhu ku te din ne servis te autorizuar
>> Viti Prodhimit; 29.11.2010 MODEL I 2011
>> Nevgacion tmadh me taskrim dvd
>> I Doganuar dhe homologin kontrol teknike
>> Ngjyra: E bronz metalike, me nuaca
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 7 ULSE kerr familjar
>> Dritat e Mjegulles me Senzor anas majtas me komand tymonit
>> ABS
>> ESP
>>Highline
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 8xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> 2 Qelsa te VW origjinall
>> Alarm Fabrikisht
>> fellga me goma t reja
>> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.00 deri 4.5 litra / 100 km kurse ne qytet 5 deri 6 litra / 100 km. Kjo eshte realja qe e kam
Garantoj si per dokumenta si per veture per cdo gje. Mundeni te kontaktoni permes telefonit
044392180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim