pjes per Daewo Nubira benzin -me klim 049 675 ..

Shitet nga: daewo 27 Pri 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kemi pjes vetem brenikin e par e kam dhe dy farat e par tjetr sen nuk kam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim