2500 euro golf 3 tdi fabrikisht 4 dyer qmimi fun..

Shitet nga: ... 10 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
Golf 3 TDI 1.9 Motorr I Golf 4shit fabrikisht Ngjendje perfekte ngjyr e kuqe metalike 4 dyer ,fellne , i ruajtur shum mbrenda dhe jasht , fellne te bukura , goma t reja , 1 vit rigjistrim , nga 1 pronar i vozitur, shpenzimet shum t vogla me ni fjal vetur tip top . 049840216
foto esht indentik me veturen e njejt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim