Mondial R150cc

Shitet nga: Gazmend Sot 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
Mondial 150cc teper ne gjendje te mir ska nevoj per asni investim gjithqka i punon shum i rujten esht digital ska te thym kerku dhez mir hec super asnje defekt servisat e kryer me rregull. Mund ta provoni dhe te binduni, qmimi nuk diskutohet, ndrrim nese me kovenon me naj sen perparsi veturat.
Viber: +38344924717
Ma lir mos thirr...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim