Alfa Romeo 147 1.6 16V benzin -2002 me dogan te..

Shitet nga: Kushtrim 27 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
vetura eshte e posaardhur nga Gjermania me dogane te paguar.vetura eshte ne gjendje shume te rregullt gjithashtu eshte e ruajture si brenda ashtu edhe jasht.vetura posedon klime,ABS nxemje te karrikave,tempomate,tregon sa shpenzon ne 100km d.m.th te gjitha paisjet e nevojshe te nje makine moderne,perveq navigatorit.inetrjeri i brendshem eshte lekure dhe jashtezakonisht i ruajture mire.posedon goma te dimrit te reja.pres te telefonojn veq bleres serioz,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim