Shtoj edhe 400 euro per vetur jap dhe motorin

Shitet nga: Hysen 26 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alpina
Modeli: B10
She's apo ndroj skuterin mondial 150 cc po edhe shtoj 400 euro pare kesh me ndru me ndoj vetur kjo me konvenon mes se shumti kush ka ndoj vetur met lajmrohet nket vler motorin edhe 400 euro fiber +37745 655 665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim