Alu fellne 16 me 4 shtrafa per gof bmw dhe opel..

Shitet nga: fellne 30 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prizren
shiten fellnet me 4 shtrafa nuk jan te shtremt mundeni me i provu gumat per ket sezon jan te mira mundesi ndrrimi me alu fellne per pasat 2002 modeli por munesisht te jen 16 kuptohet per diferencen shtojm pare per ma shum lajmerohu flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim