Aparat i bozes dhe limonades -82

Shitet nga: As pireli 23 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Shes aparat te bozes dhe limonades ne gjendje te rregullt i perdoren vetem 8 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim