Ascona -87

Shitet nga: sokol 26 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prizren
shes makinen Auscona urgjent
makina eshte ne gjendje te rregullt,posedon te gjitha dokumentet e mundshme te rregullta
ka regjistrim 7 muaj
siq e shihni ne foto ashtu edhe eshte live
posedon alarm dhe retrovizor digital
pres bleres serioz
per me teper informata mund te na kontaktoni ne nr e tel

044 337 542

Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim