Audi A4 2.0 tdi. U SHIT E GZOFT PRONARI RI

Shitet nga: audi a4 24 Mar 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
.Audi A4 2.0 TDI i regjistruar RKS 1 Vit:
.Full Extra:
.Ulset Likur Elektronike dhe me nxemje
.Klimatronik,Auto Start Stop me semafora
.Bordkompjuter kollor
.Airbag x12
.Gjomat elektronik
.Pashqyre ellektronike dhe me nxemje
.Komanda ne vollan
.Fellne 18 inch,praga
.Tempomat .Lleda Xenon bi xenon fabrikisht lleda mbrapa fabrikisht me sistem robot
.Retrevizor ne pashqyre
.Navigacion te madh DWD mp3
.Senzor shiu
.Magazin me 6 cd .Telefon blutoth,. .
.Senzora parkimi para dhe mbrapa .
TEL contact 044392180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim