Audi 100 tdi -93

Shitet nga: Njazi Neziraj 14 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prizren
Shes audi100 2.5tdi ne gjendje shum te mir teknike dhe motorin e ka shum te mir e rujten siq shihet ne foto regjistrim ka deri me 29.07.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim