Audi 80 benzin -88

Shitet nga: Miftar 24 Qer 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prizren
Shitet audi 80 1.8 dyer dhe dritaret elektronike qmimi 900€ ose ndrim me opel corsa dhe ford fiesta
Makina është e rujtne mir regjistrim deri me 11:08:2015 u shit flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim