Audi A4 1.9 tdi -08

Shitet nga: audi 29 Qer 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR   6 450 EUR

Komuna: Prizren
Audi a4 avant 1.9 tdi
Klimatronik
Tempomat
Bord kompjuter
Senzor parkingu
Telefon
Pasqyre me byllje elektronike
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike
dhe optike

Vetura eshte pa dogan7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim