Audi A5 2.0 TDI U SHIT E GZOFT PRONARI RI

Shitet nga: audi a5 03 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
.Audi A5 2.0 TDI i doganuar para 2 muaj dhe i regjistruar per her te par ne Kosov
. Automatik tiptronik multitronik 8shpejci nvollan
.125kw 170ps
.Viti prodhimit 27.12.2010 model i 2011
.Ulset Elektronike Me Robot
.Liber servisit
. Klimetronik 2 zonal Funksionale Auto Start Stop ne semafora
.Bordkompjuter kollor
.Airbag x12
.Gjomat elektronik
.Pashqyre ellektronike palohen dhe me nxemje
.Komanda ne vollan shpejci
.Fellne 17 inch, goma te reja sapo te qitura
.Tempomat .Lleda Xenon bi xenon fabrikisht lleda mbrapa fabrikisht me sistem robot .Retrevizor ne pashqyre
.Navigacion te madh DWD mp3
.Senzor shiu
.Senzora para dhe mbrapa
. .Telefon blutoth,. . . 044392180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim