Audi A6 -98

Shitet nga: nysret 10 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prizren
Audi A6 2.8 quatro-benzin plin karrikat lekur me nxemje gjendja perfrkte km 185000 te garantume gjendja e mir shum I rujtun dhe I bukur qmimi 4200 € info:045-618-816.....044-955-664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim