Audi A6 tdi 2.5 -95 U SHIT

Shitet nga: lindmir 08 Pri 04:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Prizren
shes audi 2.5 tdi regjistrim deri ne fund te muajit prill 2015

Klim

Air Bag

ABS

Centrall

XhAMAT ME RRYME (xhami i shoferit nuk qelet me rryme duhet me ja ndrru sajllen)

DY GOMAT E PARA TE REJA

AKUMLLATORIN E RI

ULJEN DHE FILTERIN E KA TE NDRRUME

Veq radion duhet me ja hek nuk eshte i veti zevendesohet me nje tjeter

Mundesi ndrrimi me ndonje passat karavan 2 ose 3 diesel

044/049-190-574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim