Audi a6 3.0 tdi quattro -05

Shitet nga: Arden 03 Qer 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Prizren
Audi a6 3.0 tdi quattro dizel automatik - tiptronik, karrikat lekur te zez , tempomat , maska dhe spoiler shtes , eshte ne gjendje shum te mir , ndrrime nuk behen vetem blerje me kesh ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim