Shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: Adnan 14 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 100
Shitett dhe ndrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim