AUDI 80 1.6 TDi -89

Shitet nga: Audi 26 Sht 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 150 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Audi 80 1.6 Turbo diesel intercoler motorri shum shum i mir po ashtu edhe karaseria eshte shum e mir nuk ka nevoj per asnje investim tash eshte i servisuar ka regjistriim deri me 10.09.2015 audi ka centrall per mbyllje , vlen te ceket se shpenzimet i ka shum te vogla , per dokumeta ju garantojm dhe per shum sene rreth kerrit mund te thirrni dhe te kontaktojm ne kete numer te tel 044 203509kush eshte i interesuar Pres blers serioz dhe ndrrim nuk bej , ju lutem sms mos dergo . Cmimi pak i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim