Audi 80 1.6 diesel viti 87

Shitet nga: Ardian 13 Sht 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Audi 80 1.6 diesel viti 87 ne gjendje shume te mire, pa asnje defekt, me goma te mira verore dhe dimerore dhe gome rezerve, me shpenzime minimale... Ne 100 km hargjon 6 liter,
Regjistrim deri 21 janar 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim