Audi 80

Shitet nga: Mehid 15 Gsh 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1984
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes Audi 80, i c'regjistruar, me motor dhe karoseri shume te mire, te gjithe te interesuarit mund te na kontaktoni ne nr 044/389-237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim