Shitet Audi

Shitet nga: Toni 19 Shk 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes Audi 80 ne gjendje te shkelqyeshme e servisuar dhe shume e rujtne si mrena si jasht.Audi ka motorr 1.6 turbo diesel dhe hargjon pak.Vetura ka goma te reja te dimrit dhe ka regjistrim nje vit.Audi ka qmim 1300 euro-i diskutueshem.per infos na kotakto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim