shes audi 80 turbo disel rregjistrim 20.05.2016

Shitet nga: leonis 30 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
shes audi 80 1.6 turbo disel gjendje trregult punon mir e zez e rujtne gjamat me rrym pasqyret me rrym rregjistrim deri 20.05.2016 mundsi ndrrimi me naj vetur shtoj dhe pare qe eshte nevoja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim