Audi A2 1.4 tdi 55kw -02

Shitet nga: nexhmedin 12 Mar 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A2
e shes audin ne gjendje te rregullt, regjistrimi i kaluar dhe e kom qlajmru qmimi fiks 5200 euro nrime nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim