Audi A3 2.0 TDI SPORTBACK

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BavariaMotors Sot 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 2.0 TDI
* Viti i prodhmimit 2014,
* Me dogan te paguar,
* 2000cc (2.0 TDI),
* Cruise-control (tempomat),
* Display multifunksionale "Plus"
* Board-computer,
* Timon multifunksional,
* Karrika elektrike,
* Klimatronik dy zonale,
* Navigacion Evropian,
* Led Drita mrapa,
* Drita xenon bixenon,
* Pasqyra Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX,SD-CARD,CD-MP3,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* 2 Qeles,
* Airbag
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim