Audi A3 2.0d -04 u SHIT

Shitet nga: Egzon 28 Dhj 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes audi a3 diesel ne gjendje prefekte servis te kryer sigurim 1 vjet shum e ruajtur si mrena dhe jasht karrika me nxemje goma te reja dimrit plus fellnet 17 me.goma te reja veres per me shum info kontakto ne nr 044 887 278
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim