Audi a3 Automatik DSG 2.0

Shitet nga: Noli 29 Mar 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 266 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet Audi a3 ne Gjendje shum te Mir Likur mrenda Fellga te Bukura Guma te Reja Rryp Dhomzor Dhe gjith Servisat e Kryer per me shum ne tel 045606059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim