audi.a 3

Shitet nga: etem 12 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
shes.audi.a3 ne.gjendje.perfekte teknike.dhe.vizuale me.rexhistrim deri.me muajin e.tetor 2019 nuk.esht.hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim